Workday
flow-image

Sieci zarządzane w chmurze:Tajemnica sukcesu

Ten zasób został opublikowany przez Workday

Dowiedz się, w jaki sposób prosta, inteligentna i bezpieczna sieć zwiększa produktywność i staje się motorem napędowym biznesu.

W dzisiejszej erze cyfrowej szybka i niezawodna sieć pozwala na utrzymanie przez jej użytkowników wydajności i przyczynia się do osiągnięcia zadowolenia klientów. Oznacza to, że Twoi pracownicy będą mogą łączyć się i współpracować ze sobą wykorzystując najnowsze zdobycze technologii – urządzenia mobilne, aplikacje w chmurze i Internet Rzeczy – i odpowiadać na potrzeby klientów szybciej niż kiedykolwiek przedtem. Jednak zapewnienie maksymalnej wydajności sieci może stanowić ogromne wyzwanie, szczególnie dla średnich firm, dysponujących ograniczoną liczbą członków personelu IT oraz ograniczonym budżetem. 

Niniejszy eBook analizuje, w jaki sposób usługi sieciowe zarządzane w chmurze stanowią dla średniej wielkości firm prosty, inteligentny i bezpieczny sposób na zwiększenie produktywności oraz pobudzenia rozwoju biznesu. Zapewniają także intuicyjną i bardziej satysfakcjonującą obsługę sieci każdemu użytkownikowi - w tym członkom zespołu IT, pracownikom i klientom. Dowiedz się, jak mogą pomóc także Twojej firmie w obsłudze urządzeń IoT i przyspieszyć proces jej wzrostu, nawet przy ograniczonym budżecie.

 

 

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.