AWS
flow-image

Definiowanie braków w umiejętnościach i budowanie zespołu Cloud Foundation

Ten zasób został opublikowany przez AWS

Organizacje coraz bardziej zdają sobie sprawę z braków w umiejętnościach z zakresu informatyki – rosnącej rozdziału między nawet najbardziej podstawowymi technologiami opartymi na chmurze i umiejętnościami specjalistów wewnętrznego działu IT do pełnego ich wykorzystania. Jednak zaskakująco niewiele firm w pełni zdało sobie sprawę ze stopnia powagi tego problemu.

Niniejszy eBook traktujący o kwestii AWS zawiera wskazówki dotyczące sposobu zacierania tych braków w umiejętnościach – szybko, ekonomicznie i w ujęciu całościowym. W pierwszej z trzech części zaczniemy od zdefiniowania, czym charakteryzuje się brak w umiejętnościach, w jaki sposób się on pojawił i dlaczego tak trudno jest go usunąć. Następnie skupimy się na zainicjowaniu procesu transformacji w zespole Cloud Foundation. Oto przyszłość Twojego miejsca pracy.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.