flow-image
Dell

Continuum cyklu życia PCOd kontroli po transformację

Ten zasób został opublikowany przez Dell

pattern

W miarę gdy różne organizacje starają się włączać w przepływ swoich prac strategie oparte na danych, komputer osobisty we wszystkich jego odmianach pozostaje kluczowym narzędziem produktywności zespołów pracowniczych. Liderzy działu IT muszą kierować zarządzaniem zasobami sprzętowymi (PC) na przestrzeni w całego cyklu życia komputera, aby zapewnić użytkownikom najbardziej efektywną pracę.

Dzisiaj liderzy IT zajmują się całym cyklem życia komputera w jego continuum od kontroli po transformację. Kontrola nastawiona jest na optymalizację, podczas gdy transformacja koncentruje się na wpływie technologii na biznes.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach firmy Dell napędzanych technologią Intel®.

pattern

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaDell kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyDell oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz