Dell EMC
flow-image

Pamięci flash napędzają transformację IT

Ten zasób został opublikowany przez Dell EMC

Transformacja IT to koncepcja, która przyciąga nawet większe zainteresowanie firm obecnie, niż miało to miejsce choćby 12 miesięcy temu .Chociaż nie są synonimem transformacji cyfrowej, te dwie koncepcje są fundamentalnie ze sobą powiązane, jako że skuteczna transformacja cyfrowa nie może się odbyć bez transformacji IT.

Firma, która przekształca swoją infrastrukturę IT, nie musi już polegać na sztywnych, ręcznych i starszych rozwiązaniach o strukturze pionowej. Dostrzega wzrost szybkości pracy IT, wydajności, skali i efektywności kosztowej – zadania są zautomatyzowane, procesy usprawnione, a zasoby zostają zwolnione.

Te usprawnienia na poziomie IT napędzają cyfrową transformację o większej skali, pozwalając firmie na rozkwit w dzisiejszych czasach gospodarki cyfrowej.Firma, która podjęła się trudu cyfrowej transformacji jest w stanie pokonać swoich konkurentów rynkowych w wyścigu ku wdrożeniu większej liczby innowacji, wyprzedzić ich w warstwie mentalnej i całościowej – ostatecznie stając się czynnikiem zakłócającym, a nie podlegającym zakłóceniom .

Rozwiązania Dell EMC napędzane technologią Intel®.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.