Dell EMC
flow-image

Ujarzmij potęgę kapitału danych, aby zadbać o powodzenie twojej firmy

Ten zasób został opublikowany przez Dell EMC

Akordem wprowadzającym erę cyfrową było rozprzestrzenienie się danych, zasilających nowocześnie ustrukturyzowane firmy. Gdy dane te są odpowiednio wykorzystywane, organizacje są w stanie dostrzec ich potencjał pozwalający na osiąganie lepszych wyników we wszystkich aspektach działalności. Wykorzystanie danych do obsługi różnych przepływów pracy, analiz i działań przekształca je w kapitał danych – cyfrowy zasób, który przyczyni się do zwiększenia wartości dla firmy. Zakres, w jakim przedsiębiorstwo dostosowuje swoją organizację do tego sposobu myślenia o danych jako o kapitale – zarówno pod względem sposobu wykorzystania przez nie danych, jak i sposobu inwestowania w technologię danych – może mieć długotrwały wpływ na powodzenie rynkowe firmy.

W lutym 2019 r. firmy Dell EMC i Intel zleciły agencji Forrester Consulting sporządzenie oceny, czy umiejętność ujarzmienia i zastosowania danych i analiz przy każdej okazji szybko staje się warunkiem odniesienia powodzenia. Aby to zbadać, agencja Forrester przeprowadziła globalną ankietę wśród 516 decydentów z branży IT. Badanie wykazało, że firmy dysponującymi bardziej dojrzałymi praktykami w zakresie kapitału danych – wykorzystujące więcej typów danych, bezpiecznie zarządzające danymi, właściwie zarządzające danymi i modernizujące infrastrukturę w celu uzyskania optymalnej wydajności – rejestrują wyższe pożądane rezultaty biznesowe.

Aby dowiedzieć się więcej, pobierz teraz!

Rozwiązania Dell EMC napędzane technologią Intel®.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.