flow-image
DocuSign

8 najlepszych praktyk cyfrowych dla specjalistów domeny IT

Ten zasób został opublikowany przez DocuSign

pattern

Eksperci branżowi przewidują, że odnoszące sukcesy firmy wkrótce dokonają 100% cyfryzacji wszystkich swoich transakcji. Kluczowym wyzwaniem jest to, jak „przejść na cyfryzację” w odpowiedni sposób. Dla większości firm będzie to podróż etapowa. Witryna BusinessNewsDaily.com

zauważa, że dyrektorzy IT i liderzy technologiczni zorientowani na powodzenie rynkowe, wychodzą poza funkcje wspierające, stając się integralną częścią ogólnej strategii biznesowej i operacji firm. Dział IT zapewnia wartość dodaną, lepszą wydajność biznesową i większe bezpieczeństwo.

W niniejszym dokumencie najlepszych praktyk opisano osiem ważnych sposobów, na jakie zespoły IT mogą poczynić znaczące postępy w zakresie cyfrowych transformacji.

pattern

Powiązane kategorie
CRM, BYOD, BYOD, Mobile Device Management (MDM), Applikacje, CRM

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaDocuSign kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyDocuSign oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz