flow-image
IBM

Pod powierzchnią cyfrowej transformacji

Ten zasób został opublikowany przez IBM

pattern

Technologia cyfrowa zmieniła dynamikę rynku.Klienci oczekują wspaniałych doświadczeń, a cyfrowa transformacja jest kluczem do spełnienia tych gwałtownie ewoluujących oczekiwań klientów. Aby konkurować z innymi dzięki zapewnianiu elastyczności i doskonałości doświadczenia klienta (które to cechy są pożądane we współczesnej erze konsumenta), Twoja firma musi być cyfrowa.

Z tego raportu agencji Forrester możesz poznać rolę, jaką odgrywają modernizujące aplikacje przeznaczone dla przedsiębiorstw, w szczególności systemy zapisu (SoR) w cyfrowej transformacji, i dowiedzieć się, dlaczego klienci nie zadowalają się już tradycyjną relacją konsument-biznes.

Odkryj, w jaki sposób przedsiębiorstwa cyfrowe korzystają z technologii, aby zdobywać, obsługiwać i zatrzymywać klientów poprzez: 

  • Udoskonalanie doświadczeń
  • Wzbogacanie oferty
  • Zwiększanie elastyczności operacyjnej
  • I inne aspekty!

pattern

Powiązane kategorie
CRM, ERP, CRM

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaIBM kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyIBM oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz