flow-image
IBM

Przekształcanie AI w zabójczą aplikację dla Twoich danych

Ten zasób został opublikowany przez IBM

pattern

Decydenci, interesariusze i osoby kształtujące opinię społeczną, począwszy od szczebla C-suite po operacje biznesowe i działy IT są zgodni, że w Sztucznej Inteligencji (AI) tkwi silna, transformacyjna wartość, która potencjalnie może zakłócać i zastępować architektury biznesowe i oprogramowanie dla przedsiębiorstw. 

Jak to zwykle bywa z rodzącymi się technologiami, organizacje głęboko zanurzają się w pilotażowych programach wykorzystujących AI oraz weryfikację koncepcji (PoC), w dużej mierze koncentrujących się na tzw. podejściu „bolt-on”: stosowaniu sztucznej inteligencji na obrzeżach przedsiębiorstwa i koncentrowaniu się na fragmentarycznych, ekscytujących, ale odizolowanych przypadkach użycia, takich jak dodanie inteligencji do działań automatyzacji procesów zrobotyzowanych (RPA) lub testowanie usług obejmujących konwersację z klientem, jak np. chatboty. 

Aby pomóc przedsiębiorstwom w sformułowaniu ich strategii możliwego do osiągnięcia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji, koncerny HfS i IBM wspólnie opracowały praktyczny przewodnik po rozpoczęciu podróży po AI, wykorzystując spostrzeżenia zebrane przez Instytut Wartości Biznesowej IBM (IBV) i ostatnie badania HfS, jak również doświadczenia z realnego świata, pozyskane dzięki wywiadom z klientami i praktykami terenowymi. 

Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

pattern

Powiązane kategorie
ERP

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaIBM kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyIBM oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz