IBM
flow-image

Przekształcanie AI w zabójczą aplikację dla Twoich danych

Ten zasób został opublikowany przez IBM

Decydenci, interesariusze i osoby kształtujące opinię społeczną, począwszy od szczebla C-suite po operacje biznesowe i działy IT są zgodni, że w Sztucznej Inteligencji (AI) tkwi silna, transformacyjna wartość, która potencjalnie może zakłócać i zastępować architektury biznesowe i oprogramowanie dla przedsiębiorstw. 

Jak to zwykle bywa z rodzącymi się technologiami, organizacje głęboko zanurzają się w pilotażowych programach wykorzystujących AI oraz weryfikację koncepcji (PoC), w dużej mierze koncentrujących się na tzw. podejściu „bolt-on”: stosowaniu sztucznej inteligencji na obrzeżach przedsiębiorstwa i koncentrowaniu się na fragmentarycznych, ekscytujących, ale odizolowanych przypadkach użycia, takich jak dodanie inteligencji do działań automatyzacji procesów zrobotyzowanych (RPA) lub testowanie usług obejmujących konwersację z klientem, jak np. chatboty. 

Aby pomóc przedsiębiorstwom w sformułowaniu ich strategii możliwego do osiągnięcia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji, koncerny HfS i IBM wspólnie opracowały praktyczny przewodnik po rozpoczęciu podróży po AI, wykorzystując spostrzeżenia zebrane przez Instytut Wartości Biznesowej IBM (IBV) i ostatnie badania HfS, jak również doświadczenia z realnego świata, pozyskane dzięki wywiadom z klientami i praktykami terenowymi. 

Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP