Kaspersky
flow-image

Śmierć oprogramowania

Ten zasób został opublikowany przez Kaspersky

Zastosowanie modelu SaaS jest tak wszechobecne, że spółka Gartner, Inc. używa wyrażenia „SaaS-scape”, aby opisać ogromne zaangażowanie organizacji w zbudowanie szerokiego portfolio rozwiązań z zakresu SaaS. Koncepcja modelu SaaS-cape stanowi element bardzo potrzebnego wysiłku, zmierzającego do sformalizowania strategicznego myślenia na temat wpływu, ryzyk, wyzwań i możliwości masowej adopcji modelu SaaS. 

Pomimo tego, że rozwiązania SaaS stanowią teraz część wyposażenia, niektóre firmy nadal używają rozwiązań nieopartych o model SaaS do ochrony i zabezpieczenia swoich inwestycji z zakresu IT, w których odpowiedź działu cyberbezpieczeństwa na model SaaS – SECaaS – wykonałaby znacznie bardziej efektywną pracę, zgodną z pełnym zakresem kryteriów wartości i wydajności. 

W tym artykule przyjrzymy się korzyściom płynącym z zastosowania modelu Security-as-a-Service (SECaaS), aby zwrócić uwagę na przypadki, w których wybór opcji subskrypcji sieciowego rozwiązania zapewniającego cyberbezpieczeństwo ma wyraźne i dominujące korzyści biznesowe.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie SaaS, CRM, ERP, CRM, SaaS