flow-image
Kaspersky

The Forrester Wave™:Pakiety oprogramowania Endpoint Security

Ten zasób został opublikowany przez Kaspersky

pattern

W miarę gdy starsza technologia staje się przestarzała i mniej skuteczna, to ulepszona ochrona behawioralna będzie decydować o tym, którzy dostawcy nadawać będą tempo opracowywania nowych zabezpieczeń. Dostawcy, którzy mogą zapewnić silną ochronę behawioralną w wielu systemach operacyjnych, w połączeniu z politykami bezpieczeństwa opartymi o ryzyko, stawiają się w sytuacji pozwalającej na skuteczne zapewnianie swoim klientom silnej linii obrony punktów końcowych.

Liderzy działów odpowiedzialnych za cyberbezpieczeństwo są zaniepokojeni rosnącą złożonością środowiska końcowego, połączoną z zaawansowanymi, wieloetapowymi atakami przekraczającymi charakterystyką typowe malware.

Przed pakietami zapewniającymi bezpieczeństwo punktów końcowych, bardziej stanowczo niż kiedykolwiek przedtem, stoi obecnie wyzwanie polegające na zapewnieniu ochrony przed ukierunkowanymi atakami, wykorzystującymi wiele etapów obejmujących interakcje użytkownika, łączenie łańcuchowe i ataki oparte na skryptach.

Pobierz bezpłatną kopię najnowszej wersji raportu agencji Forrester Wave Endpoint Security Suites tutaj!

pattern

Powiązane kategorie
SaaS, ERP, Big Data, Big Data, SaaS

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaKaspersky kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyKaspersky oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz