flow-image
Microsoft

MSHUB2:3 iskry inicjujące cyfrową transformację twojej firmy

Ten zasób został opublikowany przez Microsoft

pattern

Jak odpowiednia technologia może przyspieszyć Twoje miejsce pracy.

Niezależnie od branży, w której działasz, zachodzi obecnie radykalna transformacja miejsca pracy, a presja potrzeby dostosowanie się jest odczuwana w sposób nieustanny. Problemy, z którymi zmagają się firmy, stają się coraz bardziej złożone, stosowanie określenia „nomadów" wobec pracowników ma coraz większe uzasadnienie, a współpracy wszystkich stron procesu nadaje się wyższy priorytet.

Wraz ze wzrostem złożoności i mobilności miejsca pracy oraz intensyfikowaniem współpracy, organizacje muszą nauczyć się wykorzystywania tych swoistych iskier dla zainicjowania procesu szybkiej transformacji. Rozpal prawdziwy potencjał twórczy twoich zespołów ludzkich i buduj wartościową interakcję z klientami za pomocą narzędzi, które pomogą im współpracować i tworzyć.

Pobierz teraz!

pattern

Powiązane kategorie
CRM, ERP, CRM

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaMicrosoft kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyMicrosoft oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz