flow-image
Oracle

Kiedy komputery uczą się ludzi

Ten zasób został opublikowany przez Oracle

pattern

Przez dekady równanie było takie samo: komputery mogły zwiększać naszą produktywność, ale musieliśmy poświęcać czas na naukę ich obsługi. Tak, z czasem proces ten uległ pewnemu uproszczeniu, jednak nadal to my musimy się ich uczyć, a nie na odwrót.

Ucząc komputery, jak rozmawiać z ludźmi – a nie na odwrót – jesteśmy na krawędzi zyskania ogromnych korzyści wydajności i produktywności.

Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

pattern

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaOracle kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyOracle oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz