Proofpoint
flow-image

Ochrona użytkownika końcowego

Ten zasób został opublikowany przez Proofpoint

Zorientowane na ludzi podejście do zarządzania podatnością na zagrożenia, atakami i uprawnieniami. Organizacje wydają na zapewnienie cyberbezpieczeństwa więcej niż kiedykolwiek przedtem, a jednak otrzymują z tych inwestycji mniejszą wartość. Ataki nadal przechodzą przez postawione bariery i zabezpieczenia. Wrażliwe informacje wciąż wpadają w niepowołane ręce. Kolejny przypadek naruszenia danych trafia na nagłówki informacyjne. 

Czas na fundamentalne przemyślenie kolei rzeczy. Tradycyjne modele zapewniające cyberbezpieczeństwo zostały zbudowane na potrzeby wcześniejszej epoki – kiedy dominujący model osiągania bezpieczeństwa zakładał zamknięcie najbliższej strefy i podjęcie próby uporania się z zagrożeniami, po tym jak te sforsowały już zabezpieczenia. Nawet w tamtych czasach podejście cechowało się znikomą skutecznością, teraz jest jednak nieodwracalnie wadliwe

, ponieważ to ludzie, a nie technologia, są największym celem atakujących i Twoim największym ryzykiem. Ta zmiana w krajobrazie zagrożeń wymaga obrania świeżego sposobu myślenia i nowej strategii, która skoncentruje się na ochronie ludzi, a nie na dotychczasowej najbliższym horyzoncie. 

Aby dowiedzieć się więcej, pobierz teraz!

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie VPN, Sieć, LAN / WAN, Sieć komórkowa, Narzędzia zarządzania siecią, Bezpieczeństwo sieci, Telekomunikacja, VOIP, 802.11, Integracja głosu i danych, Magazynowanie, Kopie zapasowe, Planowanie pojemności, Ciągła ochrona danych, Replikacja danych, Magazynowanie danych, Synchronizacja danych, Kopie zapasowe dysków, Telekomunikacja, Dostawcy usług, Infrastruktura telekomunikacyjna, Oprogramowania do zarządzania procesami telekomunikacyjnymi, Regulacje prawne z zakresu telekomunikacji, Sprzęt telekomunikacyjny