Qlik®
flow-image

Coś więcej niż rozgłos: Jak zyskać prawdziwą wartość z AI w analizie danych

Ten zasób został opublikowany przez Qlik®

Sztuczna inteligencja coraz częściej pojawia się w produktach, z których korzystamy oraz w czynnościach, w które się angażujemy – od wykorzystywanych do wykonywania pracy aplikacji po doświadczenia naszych klientów. Nadzieje są duże. Obietnice są niemal wygórowane. Zaś potencjał jest ogromny. Ale dzisiejsza rzeczywistość rysuje się w znacznie bledszych barwach. Przy typowych podejściach do postrzegania AI jako „czarnej skrzynki”, rozczarowanie jest powszechne.

Nie musi tak być – przynajmniej nie w dziedzinie analizy danych .

Co jest kluczem do pomyślnego wdrożenia sztucznej inteligencji w analizie danych? Augmented Intelligence (Inteligencja Rozszerzona) – podejście łączące najlepszą inteligencję maszynową i ludzką intuicję w celu przyspieszenia czasu do poznania i zrozumienia stanu rzeczy, przedstawienia nowych i nieoczekiwanych odkryć oraz zwiększenia umiejętności wykorzystywania danych przez użytkowników w dowolnej roli i na dowolnym poziomie umiejętności.

Pobierz dokument – Coś więcej niż rozgłos: Jak zyskać prawdziwą wartość z AI w analizie danych, aby dowiedzieć

  • się: jak rozgłos związany ze
  • sztuczną inteligencją ma się nijak do dzisiejszej rzeczywistości

 

 

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.