flow-image
Tenable

Skoncentruj się na podatnościach na zagrożenia, które stanowią największe ryzyko

Ten zasób został opublikowany przez Tenable

pattern

Bez względu na to, jak długo zajmujesz się kwestiami cyberbezpieczeństwa, wiesz, że zarządzanie podatnością jest  kluczowe do identyfikowania i zmniejszania ryzyka wiążącego się z cyberatakami. Dlaczego?

Ponieważ za każdym większym cyberatakiem kryje się luka, którą pozostawiono bez odpowiedniej ochrony.

Dzisiejsze środowisko IT podlega nieustannym zmianom. Napędzany cyfrową transformacją, nasz świat pisany jest teraz kodem, kipi od nowych technologii, platform i urządzeń. Pomyśl o chmurze, IoT, aplikacjach mobilnych, aplikacjach internetowych – nawet urządzenia przemysłowe łączą się z tym chaotycznym krajobrazem.

Różne rodzaje zasobów nieustannie wchodzą w skład zasobów przedsiębiorstwa i z niego wychodzą. Ponadto niektóre z nich są efemeryczne – trwają zaledwie kilka sekund lub minut.

Pobierz ten raport teraz, aby dowiedzieć się więcej.

 

 

pattern

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaTenable kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyTenable oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz