flow-image
VMware

5 najważniejszych wyzwań procesu migracji aplikacji do chmury

Ten zasób został opublikowany przez VMware

pattern

 

W miarę przyspieszania globalnych obciążeń roboczych, potrzeba zapewnienia większej elastyczności i globalnych opcji wdrażania sprawiła, że chmura publiczna staje się coraz bardziej atrakcyjna dla klientów.

Pomaga klientom płynnie migrować i rozszerzać ich oparte na VMware vSphere środowiska na VMware Cloud na AWS – bez ponoszenia niepotrzebnego ryzyka, kosztów lub przestojów - to nasz priorytet. 

 

pattern

Powiązane kategorie
ERP

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaVMware kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyVMware oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz

Więcej zasobów od VMware