flow-image
Veeam HPE
Veeam HPE

Spokojny umysł i niższe koszty: Płać za dane w trakcie podróży

Ten zasób został opublikowany przez Veeam UK

pattern

Wraz z wykładniczym przyspieszeniem tempa wzrostu ilości danych, zależność od danych i ograniczenia zasobów stanowią główne wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć organizacje. 

Posłuchaj naszego webinarium z HPE i Storage Swiss, aby dowiedzieć się, jak zarządzać danymi opartymi na zużyciu energii, które może chronić zarówno niższe koszty IT, jak i zapewnić większą sprawność działania firmy.

pattern

Powiązane kategorie
Przetwarzanie W Chmurze, Chmura hybrydowa, Chmura przedsiębiorstw, Platformy chmurowe, SaaS, Magazynowanie danych w chmurze, CRM, ERP, Przetwarzanie danych w chmurze, Bezpieczeństwo danych w chmurze, Aplikacje w chmurze

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaVeeam HPE kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyVeeam HPE oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz