flow-image
Red Hat

Lista kontrolna strategii chmury hybrydowej

Ten zasób został opublikowany przez Red Hat

pattern

Obecnie na popularności zyskuje przetwarzanie w chmurze prywatnej, publicznej i hybrydowej, ponieważ firmy poszukują wydajnych i ekonomicznych rozwiązań technologicznych oraz obliczeniowych, które zaspokajają ich potrzeby w czasie rzeczywistym. Dla zespołów IT, macierz połączeń, integracji, problemów z przenośnością, opcji zasobów, aranżacji i opcji pamięci masowej wzrosła wykładniczo, podobnie jak złożoność instalacji i konserwacji środowisk chmurowych. Ale sama technologia nie wystarczy. Niezbędne jest przemyślane, strategiczne i szczegółowe podejście do wdrażania chmury.

pattern

Powiązane kategorie
SaaS, Linux, SaaS

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaRed Hat kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyRed Hat oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz