flow-image
Red Hat

Automatyzacja sieci dla wszystkich: Unowocześnij swoją sieć dzięki rozwiązaniu Red Hat Ansible Network Automation

Ten zasób został opublikowany przez Red Hat

pattern

70% specjalistów NetOps i DevOps korzysta z narzędzi specyficznych dla dostawcy lub urządzenia, dla potrzeb zarządzania zmianami w sieci. Ugruntowani dostawcy sieci nie prowadzili swoich klientów w kierunku poprawy działania i często reklamują zwykłe produkty jako wysoce innowacyjne. W rezultacie sieć może nie być tak wydajna i zaawansowana, jak się to uważa.

pattern

Powiązane kategorie
ERP, Firewall

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaRed Hat kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyRed Hat oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz