flow-image
VMware

Optymalizacja rozszerzonej sieci pracowników zdalnych – przewodnik kupującego

Ten zasób został opublikowany przez VMware

pattern

Wprowadzona na początku roku 2020 instrukcja umożliwiająca poddanie się odizolowaniu w warunkach domowych, poskutkowała odesłaniem do pracy w trybie zdalnym większości pracowników, którzy przez kilka kolejnych miesięcy starali się pozostawać w kontakcie ze swymi firmami, jednocześnie dbając o swoją produktywność. W tym samym czasie zespoły IT rozpaczliwie starały się zapewnić odpowiednią infrastrukturę, która wspierałaby wysiłki pracowników zdalnych. Obecnie duża liczba organizacji uświadomiła sobie, iż posiadanie rozproszonej siły roboczej przynosi korzyści, dlatego też skierowała swe wysiłki na rozwiązywaniu niektórych, zagrażających integralności doświadczenia pracowników, wyzwań związanych z siecią wymiany danych.

Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej

pattern

Powiązane kategorie
SaaS, ERP, Firewall, VPN, SaaS

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaVMware kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyVMware oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz