flow-image
Dell Technologies & Intel Corporate
Dell Technologies & Intel Corporate

Moor Insights: Firma Dell Technologies dostarcza spójną chmurę hybrydową pozwalającą na zapewnienie przedsiębiorstwom wyjątkowej elastyczności.

Ten zasób został opublikowany przez Dell Technologies

pattern

Nowoczesne przedsiębiorstwo żyje w świecie multicloud, w którym oczekuje się dostarczania zasobów infrastrukturalnych i usług IT w czasie rzeczywistym. Zespoły zajmujące się infrastrukturą i operacjami muszą z kolei błyskawicznie reagować na potrzeby biznesu. Rezultatem tego jest zbyt często złożoność infrastruktury i „rozrost” - istnienie zbyt wielkiej liczby platform i narzędzi do zarządzania, które sprawiają, że organizacje IT mają trudności z utrzymaniem realizacji codziennych operacji.

Pobierz dokument teraz, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach Dell Technologies opartych o technologię Intel®

pattern

Powiązane kategorie
ERP, SDDC, Zarządzanie IT, Big Data, Business Intelligence (BI), Hurtownie Danych, BYOD, Konsumeryzacja branży IT, Przetwarzanie danych w chmurze, Zgodność z legislacją

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

 Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

  Tak, pozostańcie w kontakcie mailowym, telefonicznym i pocztowym.  Firma Dell Technologies i jej grupa spółek chcieliby informować Cię na bieżąco o produktach, usługach, rozwiązaniach, ofertach na wyłączność i wydarzeniach specjalnych. Informacje na temat sposobu wykorzystywania i ochrony danych osobowych przez firmę Dell Technologies można znaleźć w naszym Oświadczeniu o ochronie prywatności.  Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz