flow-image
Dell Technologies & Intel Corporate
Dell Technologies & Intel Corporate

Optymalizacja rozmieszczenia obciążenia roboczego w chmurze hybrydowej

Ten zasób został opublikowany przez Dell Technologies

pattern

Wiele organizacji IT jest w trakcie modernizacji swojej infrastruktury, co jest częścią strategii cyfrowej transformacji (DX) lub dążenia do poprawy wydajności, zmniejszenia złożoności i/lub obniżenia kosztów operacji IT. W połączeniu z tymi działaniami, organizacje wdrażają aplikacje nowej generacji, które stawiają przed liderami IT bardziej rygorystyczne niż kiedykolwiek wymagania w odniesieniu do zwinności, wydajności, dostępności i zarządzania danymi.
Aby sprostać tym wymaganiom, organizacje IT bacznie przyglądają się rozwiązaniom opartym o chmurę, akcelerację obliczeń, pamięć masową opartą o nośniki solid-state, dane rozproszone, infrastrukturę definiowaną programowo, architektury typu scale-out oraz technologie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego (AI/ML).

Pobierz dokument teraz, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach Dell Technologies opartych o technologię Intel®

pattern

Powiązane kategorie
SaaS, ERP, Firewall, SDDC, Zarządzanie IT, Big Data, Business Intelligence (BI), Hurtownie Danych, BYOD, Konsumeryzacja branży IT, Przetwarzanie danych w chmurze, Zgodność z legislacją, SaaS

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

 Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

  Tak, pozostańcie w kontakcie mailowym, telefonicznym i pocztowym.  Firma Dell Technologies i jej grupa spółek chcieliby informować Cię na bieżąco o produktach, usługach, rozwiązaniach, ofertach na wyłączność i wydarzeniach specjalnych. Informacje na temat sposobu wykorzystywania i ochrony danych osobowych przez firmę Dell Technologies można znaleźć w naszym Oświadczeniu o ochronie prywatności.  Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz