flow-image
Dell Technologies & Intel Corporate
Dell Technologies & Intel Corporate

Korzyści z modeli wykorzystania chmury lokalnej

Ten zasób został opublikowany przez Dell Technologies

pattern

W miarę jak chmura obliczeniowa staje się centralnym elementem modelu dostarczania usług IT, organizacje wykazują się coraz większą biegłością w rozumieniu swoich potrzeb w zakresie wykorzystywania chmury i tego, jak osiągnąć maksimum zysku z inwestycji. Ponadto coraz większą popularnością cieszą się elastyczne modele użytkowania środowisk chmurowych, pozwalające firmom korzystać z wielu korzyści operacyjnych i finansowych, jakie daje chmura.

Wymagania stawiane organizacjom IT w zakresie dostarczania wymiernej wartości biznesowej stale rosną. W obliczu ograniczeń budżetowych i przeciążenia personelu IT, decydenci działów IT poszukują kreatywnych rozwiązań, zapewniających większą elastyczność i szybkie wdrożenie. Dzięki temu modele świadczenia usług IT oparte na subskrypcji i rzeczywistym wykorzystaniu stały się bardzo atrakcyjne, ponieważ umożliwiają klientom szybkie rozpoczęcie działalności bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów kapitałowych z góry.

Pobierz dokument teraz, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach Dell Technologies opartych o technologię Intel®

pattern

Powiązane kategorie
ERP, Zarządzanie IT, Big Data, Business Intelligence (BI), Hurtownie Danych, BYOD, Konsumeryzacja branży IT, Przetwarzanie danych w chmurze, Zgodność z legislacją

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

 Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

  Tak, pozostańcie w kontakcie mailowym, telefonicznym i pocztowym.  Firma Dell Technologies i jej grupa spółek chcieliby informować Cię na bieżąco o produktach, usługach, rozwiązaniach, ofertach na wyłączność i wydarzeniach specjalnych. Informacje na temat sposobu wykorzystywania i ochrony danych osobowych przez firmę Dell Technologies można znaleźć w naszym Oświadczeniu o ochronie prywatności.  Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz