flow-image
Fujitsu

Employee experience: miejsce pracy zaprojektowane od nowa – pięć zagadnień, które ukształtują twoją przyszłą strategię.

Ten zasób został opublikowany przez Fujitsu

pattern

Employee experience nigdy nie było tak istotnym tematem dla liderów zespołów i managerów. Model wykonywania pracy uległ całkowitej przemianie, a firmy potrzebują nowego sposobu na zapewnienie swoim pracownikom takiego środowiska pracy, narzędzi oraz wsparcia, które pomogą wydobyć im wykorzystać ich największe umiejętności. Sposób, w jaki te cele były osiągane w przeszłości, dzisiaj nie jest już skuteczny. Zaprojektuj odpowiednie miejsce pracy od nowa.

Pobierz dokument i poznaj pięć kluczowych wyzwań, z którymi mierzą się firmy dążące do zapewnienia swoim pracownikom nowoczesnych doświadczeń w miejscu pracy. 

pattern

Powiązane kategorie
Os Komputerów Typu Desktop/Laptop, Systemy typu desktop, Klient poczty e-mail, Systemy wbudowane, Sprzęt i urządzenia peryferyjne, Laptopy, Linux, Mac OS, Procesory, Thin Clients, Zarządzanie IT, Big Data, Business Intelligence (BI), Hurtownie Danych, BYOD, Konsumeryzacja branży IT, Przetwarzanie danych w chmurze, Zgodność z legislacją

 

box-icon-download

WPISZ PONIŻEJ NASTĘPUJĄCE DANE, ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

 Poprzez przesłanie tego formularza potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią (w wieku co najmniej 18 lat) i wyrażasz zgodę na to, by firmaFujitsu kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu przedstawienia ofert natury marketingowej. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Witryny internetowe firmyFujitsu oraz przesyłana przez nią komunikacja podlegają Polityce prywatności.Musisz wyrazić zgodą na warunki

Pobierz teraz

Więcej zasobów od Fujitsu