Fujitsu
flow-image

Praca od 9 do 17 w nowych realiach: jak sprawić, by elastyczny model pracy był wydajny?

Ten zasób został opublikowany przez Fujitsu

Nawet przed pandemią Covid-19, koncepcja standardowego czasu pracy powoli zanikała. W 2019 roku, 75% liderów globalnego biznesu uznało, że elastyczny model wykonywania pracy będzie normą. Było to spowodowane globalizacją personelu roboczego i narzędziami, które pozwalają nam wykonywać naszą pracę w dowolnym czasie i miejscu. Potrzeby przyciągnięcia i zatrzymania największych talentów były kolejnymi czynnikami, które skłoniły wiele organizacji do oferowania bardziej elastycznych możliwości wykonywania pracy.

Covid-19 jedynie przyspieszył to przejście. Obowiązujące w niemal wszystkich krajach świata restrykcje wdrażane w związku z pandemią sprawiły, że osoby, które miały ku temu możliwości, musiały przejść na wykonywanie pracy w trybie zdalnym, a to zmusiło je do godzenia życia zawodowego z opieką nad dziećmi i innymi prywatnymi zobowiązaniami. Regularna praca od 9:00 do 17:00 stała się dla wielu niewygodna, a nawet niemożliwa. Jak pomóc pracownikom odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

Pobierz proszę poniższy dokument, aby poznać kształt nowego modelu oraz jego możliwości i wyzwania, jakie za sobą niesie.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Os Komputerów Typu Desktop/Laptop, Systemy typu desktop, Klient poczty e-mail, Systemy wbudowane, Sprzęt i urządzenia peryferyjne, Laptopy, Linux, Mac OS, Procesory, Thin Clients, Zarządzanie IT, Big Data, Business Intelligence (BI), Hurtownie Danych, BYOD, Konsumeryzacja branży IT, Przetwarzanie danych w chmurze, Zgodność z legislacją