BlackBerry
flow-image

Testowanie nowej generacji rozwiązań ochrony przed malware dla opornych

Ten zasób został opublikowany przez BlackBerry

Czym kierowałeś się podczas wybierania rozwiązania antywirusowego?Czy postępowałeś zgodnie z tym samym, rygorystycznym procesem, co w przypadku innych rozwiązań zabezpieczających?Czy po prostu odnowiłeś licencje na produkty, z których korzystasz obecnie?Być może nawet zapoznałeś się z kilkoma recenzjami produktów i wynikami testów lub ocen przeprowadzonych przez niezależne firmy...?Innymi słowy, czy wypróbowałeś to rozwiązanie we własnym zakresie?Czy testowałeś to rozwiązanie anty-malware w swoim laboratorium?

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem nie była wyjątkowo ekscytującą koniecznością – aż do tej chwili.

W tym podręczniku objaśniamy, w jaki sposób sztuczna inteligencji (AI) i uczenie maszynowe (ML) mogą pomóc Twojej firmie w walce z zagrożeniami ze strony malware w bardziej zapobiegający, proaktywny i zdecydowanie lepszy sposób, niż ma to miejsce w przypadku starszych rozwiązań w tym zakresie.Wyjaśniamy, dlaczego nie trzeba wierzyć innym na słowo (w tym naszemu i Twojemu dostawcy rozwiązań zabezpieczających).Zamiast tego, należy testować różne rozwiązania samodzielnie, dokładnie tak, jak postąpiłbyś w przypadku podejmowania decyzji dotyczących innych dużych inwestycji w bezpieczeństwo.

Pobierz podręcznik „Testowanie nowej generacji rozwiązań ochrony przed malware dla opornych", aby zdobyć dalsze informacje na temat powodów, dla których testowanie przydatności danego rozwiązania dla Twoich własnych potrzeb jest kluczem do zwiększenia podejmowanych przez Ciebie działań w zakresie bezpieczeństwa końcowego.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie SaaS, ERP, Big Data, Firewall, Big Data, SaaS