BlackBerry
flow-image

Sztuczna inteligentna:Bardziej inteligentne podejście do tradycyjnych rozwiązań AV7 w zakresie bezpieczeństwa informacji

Ten zasób został opublikowany przez BlackBerry

Nagłówki wiadomości są pełne historii o niszczycielskich naruszeniach danych, w ramach których dochodzi do ujawnienia danych osobistych i zawodowych milionów osób.Cyberprzestępcy nie szczędzą żadnej branży, infiltrując zasoby nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników technologii.

Wobec wszystkich z tych zdarzeń rodzi się pytanie:Co robimy nie tak?

Odpowiedź na to pytanie nie leży w zmianie motywów leżących u podstaw działań sprawców, a raczej w zaawansowanych technikach, które pomagają im obchodzić tradycyjne metody ochrony systemu.Tradycyjne rozwiązania AV, przyjmujące reaktywne podejście do cyberataków, są nieskuteczne w zapobieganiu naruszeniom, jako że polegają wyłącznie na stale uaktualnianych sygnaturach lub poprawkach w celu uporania się z nowo poznanymi zagrożeniami.

Ten e-book omawia obecny krajobraz zagrożeń związanych z bezpieczeństwem informacji i wyjaśnia, dlaczego tradycyjne podejścia zawodzą i jakie rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji radzą sobie lepiej.Ocenia również rozwiązania zabezpieczające oparte na sztucznej inteligencji, przy jednoczesnym uszczegółowieniu ich przemożnego wpływu na działalność biznesową.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP