VMware
flow-image

Era nowej pracy zdalnej:Trendy w rozproszonej sile roboczej

Ten zasób został opublikowany przez VMware

Era nowej pracy zdalnej:Trendy w rozproszonej sile roboczej to globalny raport analizujący przesunięcia i zmiany dokonywane przez organizacje w odpowiedzi na COVID-19.Ankieta przeprowadzona przez Vanson Bourne na zlecenie firm VMware i Dell gromadzi globalne dane od 5700 osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji w zakresie IT, osób podejmujących decyzje w zakresie HR i decydentów biznesowych, w okresie od czerwca do lipca 2020 r.Wyniki ankiety pokazują, jak COVID-19 zmotywował organizacje do działania mimo barier, wymuszając na nich szybkie dokonanie przesunięć międzybranżowych i zwrócenie się ku pracy zdalnej i nowym możliwościom.Przedsiębiorstwa, które wcześniej pozostawały w tyle pod względem stopnia wdrożenia pracy zdalnej i obecności doświadczenia cyfrowego, mogły szybko wygenerować zyski, stając do wyrównanej w ten sposób walki z konkurencją, a także rozszerzając kryteria rekrutacyjne dla nowo zatrudnianych osób.

Dodatkowe ulepszenia w zakresie wydajności, poziomu zadowolenia pracowników, rekrutacji i oszczędności kosztów również pozwalają na poczynienie kluczowych założeń odnośnie tego, co może przynieść przyszłość, ponieważ powrót firm do pełnego modelu zakładającego prowadzenie działalności z jednej lokalizacji jest mało prawdopodobny.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP