VMware
flow-image

Jak 8 branż przyspieszyło proces osiągnięcia rynkowego powodzenia:Gotowe na wyzwania przyszłości rozwiązania VMware dla personelu organizacji

Ten zasób został opublikowany przez VMware

Tych 8 zespołów IT pomyślnie przystosowało się do nagłej zmiany

W jaki sposób inne firmy radzą sobie z wyzwaniem jakim jest konieczność zapewnienia wsparcia znacznej rozproszonej sile roboczej?Niektóre organizacje z powodzeniem przeszły przez gwałtowny skręt, jaki dokonał się w ich miejscu pracy na początku roku 2020, podczas gdy inne zderzyły się z poważnymi przeszkodami.

Z niniejszego e-booka dowiesz się, jak pochodzące z 8 różnych branż i organizacji zespoły IT skorzystały z gotowych na wyzwania przyszłości rozwiązań VMware dla personelów roboczych, aby:

  • zareagować na bieżące wyzwania
  • szybko przystosować się do nowej metody wykonywania pracy
  • przyspieszyć wdrażanie strategii zakładających korzystanie z usług pracowników zdalnych

Nie przegap okazji do zapoznania się z tymi wyciągniętymi wnioskami, mogącymi pomóc Twojej organizacji zbudować większą odporność, zadbać o własny rozwój, wyróżnić się na tle konkurencji i wprowadzać innowacje.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie SaaS, ERP, Firewall, VPN, BYOD, BYOD, BYOD, SaaS