BlackBerry
flow-image

Reagowanie na zagrożenia i incydenty oparte na sztucznej inteligencji a także ich wykrywanie i zapobieganie im

Ten zasób został opublikowany przez BlackBerry

Tradycyjne cyberbezpieczeństwo, z braku lepszego słowa, jest martwe. Rozprzestrzenianie się technologii mobilnych i urządzeń IoT, które udostępniają dane i łączą się z wieloma sieciami, powoduje wykładniczo rosnącą możliwość ataku. 

Ochrona przed znanymi zagrożeniami jest ważna, ale we współczesnym krajobrazie zagrożeń, organizacje muszą również mieć na uwadze ponad 350 000 nowych wariantów złośliwego oprogramowania tworzonych każdego dnia.

Wiele firm zajmujących się bezpieczeństwem cybernetycznym próbuje powstrzymać ewoluujące zagrożenia poprzez budowanie nowych warstw zabezpieczeń na już istniejących rozwiązaniach. Takie podejście często tworzy dodatkowy szum w stosie zabezpieczeń, utrudniając analitykom szybkie identyfikowanie problemu i reagowanie na zagrożenia. BlackBerry unika słabości tradycyjnego AV, wykorzystując do wykrywania zagrożeń wysoko wyszkoloną sztuczną inteligencję (AI).

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie SaaS, ERP, SaaS