BlackBerry
flow-image

BlackBerry Cyber Suite: Zmniejszanie przepaści między Zero Trust a Zero Touch

Ten zasób został opublikowany przez BlackBerry

Potrzeba zabezpieczenia i ochrony danych, jak również punktów końcowych nie jest nowym wymogiem, ale obecnie jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Gwałtownie rosnąca powierzchnia ataku stworzona przez rozprzestrzenianie się nowych typów punktów końcowych, od urządzeń mobilnych po Internet rzeczy (IoT), w połączeniu z falą zdalnych, globalnych pracowników, tworzy idealną burzę problemów. Koncepcja i wdrożenie struktury Zero Trust nigdy nie były ważniejsze, ponieważ zabezpieczanie i ochrona punktów końcowych i danych idzie w parze z konceptem Zero Trust.

Zero Trust powstało jako odpowiedź na de-perimeteryzację, czyli erozję perymetru sieci korporacyjnej. Wraz z konsumeryzacją technologii i rozwojem aplikacji opartych na chmurze, pracownicy CISO musieli zmienić swoje podejście, aby założyć, że żaden ruch w sieci organizacji nie jest bardziej godny zaufania niż ruch przychodzący z zewnątrz.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP, Linux, Android