BlackBerry
flow-image

Ewolucja i nadejście podejścia "Po pierwsze zapobiegać (Prevention-First) do bezpieczeństwa cybernetycznego

Ten zasób został opublikowany przez BlackBerry

Kilka lat temu, proaktywna postawa bezpieczeństwa oparta na zapobieganiu była bardziej aspiracją niż rzeczywistością. Przełom nastąpił w 2012 roku, kiedy grupa liderów w dziedzinie bezpieczeństwa i naukowców zebrała się, aby uruchomić Cylance®, wprowadzając zupełnie nowe podejście do obrony punktów końcowych, które wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) i uczenie maszynowe (ML). 

Zbudowane przez nich rozwiązanie zabezpieczające punkty końcowe, obecnie przemianowane na BlackBerry® Protect, było unikatowo zdolne do zapobiegania uruchamianiu nigdy wcześniej niewidzianego złośliwego oprogramowania na punkcie końcowym bez konieczności korzystania z sygnatur lub połączenia z chmurą.

Obecnie to podejście do bezpieczeństwa oparte na zapobieganiu jest zarówno sprawdzone, jak i praktyczne. Jednak, być może z powodu inercji, niektóre organizacje nadal trzymają się reaktywnego podejścia do cyberbezpieczeństwa, które już dawno przekroczyło swoją datę ważności.

Pobierz ten brief, aby dowiedzieć się więcej o drodze do bezpieczeństwa opartego na zapobieganiu!

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP