flow-image
Barracuda

13 typów zagrożeń związanych z wiadomościami e-mail, o których trzeba wiedzieć już teraz

Ten zasób został opublikowany przez Barracuda

pattern

Cyberatak może wpłynąć na Twoją firmę na wiele sposobów, w zależności od jego charakteru, zakresu i stopnia dotkliwości. W dzisiejszym szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym, tradycyjne rozwiązania w zakresie ochrony poczty e-mail nie są już wystarczające do zapewnienia ochrony organizacji biznesowej. 

Organizacje muszą także skutecznie chronić się przed zaawansowanymi zagrożeniami związanymi z wiadomościami e-mail, które często potrafią pominąć zabezpieczenia dzięki wykorzystaniu technik backdoorowych, w tym spoofingu, socjotechnik i oszustw, w celu penetracji sieci i wprowadzania zamętu.  

W tym e-booku szczegółowo przyjrzymy się najczęstszym zagrożeniom związanym z korespondencją e-mail, w tym stwarzanym przez wymianę wiadomości e-mail ryzyku i ich wpływowi na organizacje biznesowe, a także temu, jak uczenie maszynowe i ochrona skrzynki odbiorczej oparta na API mogą eliminować luki zabezpieczeń w bramie poczty e-mail i zapewniać całkowitą ochronę poczty e-mail przed atakami.

pattern

Powiązane kategorie
ERP

 

box-icon-download
Pobierz teraz

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.