Fujitsu
flow-image

Imperatyw hybrydowej platformy IT – budowa solidnych podstaw systemowych dla cyfrowej transformacji.

Ten zasób został opublikowany przez Fujitsu

Krajobraz systemów IT ulega gruntownym przemianom. W miarę coraz silniejszego zaawansowania procesu cyfrowej transformacji, nasze infrastruktury IT stają się coraz bardziej zróżnicowane, zarówno pod względem rodzaju jak i lokalizacji. Stają się również w coraz większym stopniu połączone – bardziej hybrydowe, innymi słowy. Coraz częściej zróżnicowanie to jest wspierane i preferowane, zaś specjaliści IT z zadowoleniem przyjęli pewne jego aspekty, ponieważ wielu z nich korzysta z usług szeregu dostawców chmury publicznej i preferuje nie standaryzować się w jednym stosie wirtualizacji oprogramowania.

W niniejszym sprawozdaniu analizuje się wyniki ogólnoświatowej ankiety wypełnionej przez ponad 800 specjalistów z branży IT, w której oceniali oni swoje własne doświadczenia z wykorzystaniem technologii Hybrid IT. 

Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej o zaletach technologii Hybrid IT, takich jak skonsolidowane zarządzanie usługami i zarządzanie danymi, mobilność rozmieszczania obciążeń roboczych oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu samoobsługi dla użytkownika.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP, Big Data, Big Data