Dell Technologies & Intel Corporate
Dell Technologies & Intel Corporate
flow-image

Forrester Dell PC jako usługa – streszczenie dla kierownictwa

Ten zasób został opublikowany przez Dell Technologies

Wraz ze wzrostem różnorodności urządzeń dostępnych dla organizacji oraz stylu pracy korzystających z nich pracowników, zarządzanie cyklem życia urządzeń jest bardziej skomplikowane i kosztowne niż kiedykolwiek przedtem, zwłaszcza w świetle ostatniego globalnego trendu pracy zdalnej lub elastycznej . Organizacje IT muszą wspierać obsługę szerokiego zakresu opcji urządzeń i technologii dla coraz bardziej rozproszonej i mobilnej siły roboczej, przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu zakłóceń dla pracy użytkowników, a wszystko to w warunkach niepewności wysokości kosztów.

Firma Dell Technologies zleciła firmie badawczej Forrester Consulting przeprowadzenie badania typu Total Economic Impact™ (TEI) i przeanalizowanie potencjalnego zwrotu z inwestycji (ROI), jaki przedsiębiorstwa mogą osiągnąć poprzez wdrożenie urządzeń obsługujących technologię Intel vPro wraz z rozwiązaniem Dell PC jako usługą. Celem badania jest dostarczenie czytelnikom ram służących ocenie potencjalnego wpływu finansowego, jaki rozwiązanie Dell PC jako usługa wywiera na ich organizacje.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach firmy Dell Technologies opartych o technologię Intel®.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Tak, pozostańcie w kontakcie mailowym, telefonicznym i pocztowym.  Firma Dell Technologies i jej grupa spółek chcieliby informować Cię na bieżąco o produktach, usługach, rozwiązaniach, ofertach na wyłączność i wydarzeniach specjalnych. Informacje na temat sposobu wykorzystywania i ochrony danych osobowych przez firmę Dell Technologies można znaleźć w naszym Oświadczeniu o ochronie prywatności.  Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie

Powiązane kategorie ERP