Dell Technologies & Intel Corporate
Dell Technologies & Intel Corporate
flow-image

Ocena korzyści ekonomicznych nowoczesnej strategii klienta

Ten zasób został opublikowany przez Dell Technologies

Wraz z momentem, w którym wykonywanie obowiązków zawodowych z zacisza własnego domu zostało status nowej normy, praca stała się czymś, co się robi, a nie miejscem, do którego się idzie. Liderzy biznesów zaczęli sobie uświadamiać, że pracownicy potrzebują bezpiecznego dostępu do aplikacji i danych, aby wykonywać swoją pracę niezależnie od wykorzystywanego urządzenia, lokalizacji czy pory dnia.

Ponieważ decydenci rozważają nowe strategie inwestycyjne, w tym zwirtualizowane przetwarzanie danych, na potrzeby planowania w sytuacji powrotu do biura i przyszłości pracy, koncentrują się na wydatkach, które skutkują wymiernymi korzyściami ekonomicznymi. Biorąc pod uwagę tradycyjne i operacyjne wyzwania, z jakimi uporać się musiały działy IT, teraz jest idealny czas na rozważenie nowoczesnej strategii dostarczania klientom rozwiązań biurkowych, aby rozwiązać problem zmiany modeli kosztów i poprawić wydajność operacyjną działu IT.

W tym oficjalnym dokumencie omówiono, w jaki sposób nowoczesna strategia klienta pomaga zadbać o obecność spójnego środowiska użytkownika, przy jednoczesnym rozwiązywaniu wyzwań technicznych i operacyjnych z klientem hybrydowym firmy Dell.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Dell Technologies opartych o technologię Intel®

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Tak, pozostańcie w kontakcie mailowym, telefonicznym i pocztowym.  Firma Dell Technologies i jej grupa spółek chcieliby informować Cię na bieżąco o produktach, usługach, rozwiązaniach, ofertach na wyłączność i wydarzeniach specjalnych. Informacje na temat sposobu wykorzystywania i ochrony danych osobowych przez firmę Dell Technologies można znaleźć w naszym Oświadczeniu o ochronie prywatności.  Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie

Powiązane kategorie SaaS, ERP, SaaS