Dell Technologies & Intel Corporate
Dell Technologies & Intel Corporate
flow-image

Hybrid Client firmy Dell — zaspokajanie potrzeb firm, użytkowników końcowych i działów IT w zakresie nowoczesnych komputerów klasy PC

Ten zasób został opublikowany przez Dell Technologies

Komputery osobiste (PC) dla biznesu to coś więcej niż tylko klasa urządzeń. Sposób, w jaki firmy wykorzystują komputery osobiste ulega ciągłym przemianom. Podczas gdy niektóre organizacje muszą głównie obsługiwać własne, starsze aplikacje oraz lokalnie zarządzane dane i usługi sieciowe, wiele innych korzysta z pojemnych aplikacji i usług danych opartych na chmurze, a także z elastycznych technologii zarządzania i wirtualizacji.

Nieoczekiwane wydarzenia, takie jak pandemia Covid-19, zmusiły dziesiątki tysięcy firm do przemyślenia sposobu, w jaki wspierają i zabezpieczają zasoby przetwarzające dane dla swoich pracowników.

Jednym z rozwiązań, któremu organizacje powinny przyjrzeć się nieco bliżej, jest nowe rozwiązanie Hybrid Client firmy Dell, które obsługuje szereg rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb zadań, wiedzy i kluczowych pracowników.  

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Dell Technologies opartych o technologię Intel®. 

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Tak, pozostańcie w kontakcie mailowym, telefonicznym i pocztowym.  Firma Dell Technologies i jej grupa spółek chcieliby informować Cię na bieżąco o produktach, usługach, rozwiązaniach, ofertach na wyłączność i wydarzeniach specjalnych. Informacje na temat sposobu wykorzystywania i ochrony danych osobowych przez firmę Dell Technologies można znaleźć w naszym Oświadczeniu o ochronie prywatności.  Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie

Powiązane kategorie SaaS, ERP, Linux, Thin Clients, SaaS