Dell Technologies & Intel Corporate
Dell Technologies & Intel Corporate
flow-image

Zwiększaj produktywność pracowników centrum danych dzięki rozwiązaniu OpenManage Enterprise

Ten zasób został opublikowany przez Dell Technologies

Rozwiązanie Dell EMC™ OpenManage™ Enterprise zawiera wiele funkcji, które usprawniają przepływy prac administratorów działów IT i zwiększają ich wydajność. Ile zatem czasu i wysiłku oszczędzają te funkcje w porównaniu do procesów, do których administratorzy są już przyzwyczajeni?

Pobierz ten oficjalny dokument, aby zobaczyć, jak firma Principled Technologies testuje rozwiązanie OpenManage Enterprise 3.4, mierząc czas potrzebny na wykonanie szeregu typowych zadań administracyjnych, takich jak aktualizacja oprogramowania układowego i zmiana przeznaczenia serwerów.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Dell Technologies opartych o technologię IntelIntel®.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Tak, pozostańcie w kontakcie mailowym, telefonicznym i pocztowym.  Firma Dell Technologies i jej grupa spółek chcieliby informować Cię na bieżąco o produktach, usługach, rozwiązaniach, ofertach na wyłączność i wydarzeniach specjalnych. Informacje na temat sposobu wykorzystywania i ochrony danych osobowych przez firmę Dell Technologies można znaleźć w naszym Oświadczeniu o ochronie prywatności.  Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie

Powiązane kategorie ERP