Fujitsu
flow-image

Część 1: Fragile to Agile - Przetrzymać niepewność jako organizacja o zdolności do adaptacji

Ten zasób został opublikowany przez Fujitsu

Liderzy od dawna wiedzą, że świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Po dwóch dekadach cyfrowych wstrząsów i zaburzeń stało się jasne, że zwinność jest cennym atrybutem - i tylko organizacje zdolne do szybkiej adaptacji mogą liczyć na odniesienie rynkowego powodzenia. Jednak w 2020 roku wszyscy przeszliśmy przez okres kryzysu, jakiego dotąd jeszcze nie było, zaś zdolność do adaptacji przestała być postrzegana w kategoriach aspiracji, a stała się podstawową cechą gwarantującą przetrwanie.

Reagując na kryzys COVID-19, wiele organizacji odkryło odkryło swój odporny i zwinny charakter. Jednak do końca tych gwałtownych zmian jest jeszcze daleko. Wszyscy będziemy musieli żyć z nieprzewidywalnością przez długi czas. Organizacje będą potrzebowały zdolności adaptacyjnych, aby przejść od reakcji na kryzys do odbudowy, wzrostu i odnoszenia powodzenia - lub, mówiąc inaczej, od słabości do zwinności.

W niniejszym raporcie przedstawiamy główne tematy i inicjatywy, które pomogą organizacjom przyspieszyć zmiany i dotrzymać kroku zmieniającym się wymaganiom rynku. Przeczytaj teraz najważniejsze spostrzeżenia różnych branż na temat możliwości adaptacji tych inicjatyw, wraz z naszymi wskazówkami, które pomogą Ci zwiększyć zaangażowanie cyfrowe i napędzać wzrost.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP, Centrum Przetwarzania Danych, Big Data, Bazy danych, Firewall, VPN, Zarządzanie infrastrukturą, Centra przetwarzania danych, Serwer, Magazynowanie, SDDC, Wirtualizacja, Przetwarzanie danych w chmurze, Zarządzanie IT, Big Data, Business Intelligence (BI), Hurtownie Danych, BYOD, Konsumeryzacja branży IT, Przetwarzanie danych w chmurze, Zgodność z legislacją