Fujitsu
flow-image

Artykuł poglądowy: Przyspieszenie transformacji aplikacji - badanie kluczowych wyzwań, porady ekspertów i praktyczne rozwiązania

Ten zasób został opublikowany przez Fujitsu

Cyfrowe zaburzenia oraz powszechne ostatnio zakłócenia w społeczeństwie spowodowane przez COVID-19, zasadniczo zmieniły wymagania i oczekiwania klientów. Zarówno w przypadku dużych przedsiębiorstw, jak i instytucji rządowych, potrzeba dostarczania doświadczeń, które będą łatwe do przyjęcia, wzrosła - dostęp do danych, produktów i usług musi być wygodniejszy, bardziej responsywny i spersonalizowany niż kiedykolwiek wcześniej. 

Nowoczesne aplikacje biznesowe mają kluczowe znaczenie, ale ich modernizacja wciąż stanowi wyzwanie dla wielu firm.  Niniejszy artykuł omawia kluczowe przeszkody, z jakimi borykają się organizacje, oraz przedstawia kilka wskazówek, które pomogą Ci wziąć to wszystko w garść. Czytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Przetwarzanie W Chmurze, Chmura hybrydowa, Chmura przedsiębiorstw, Platformy chmurowe, SaaS, Magazynowanie danych w chmurze, CRM, ERP, Przetwarzanie danych w chmurze, Bezpieczeństwo danych w chmurze, Aplikacje w chmurze, Zarządzanie IT, Big Data, Business Intelligence (BI), Hurtownie Danych, BYOD, Konsumeryzacja branży IT, Przetwarzanie danych w chmurze, Zgodność z legislacją