Fujitsu
flow-image

Chmura, dane i aplikacje - porady ekspertów i rozwiązania zapewniające rynkowe powodzenie

Ten zasób został opublikowany przez Fujitsu

Aplikacje mają krytyczne znaczenie dla sposobu funkcjonowania organizacji. Aby jak najlepiej obsługiwać swoich pracowników i klientów, ważne jest, aby dobrze przemyśleć tę sytuację - zwłaszcza, że potrzeby pracowników stale ewoluują. Jednak postęp technologiczny i wzrost konkurencji może sprawić, że stanie się to wyzwaniem.

Państwa aplikacje stanowią znaczące inwestycje zarówno w teraźniejszość, jak i w przyszłość. W miarę zmian zachodzących w świecie, ewoluowania technologii i pojawiania się nowych możliwości - uzyskanie perspektywy niezbędnej do podejmowania właściwych decyzji może być wyzwaniem. Raport „Fujitsu Spotlight on Cloud Application and Data Services" może pomóc Ci przemyśleć szeroki zakres technologii, opcji i możliwości, z którymi musisz się zmierzyć, zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej. Czytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Przetwarzanie W Chmurze, Chmura hybrydowa, Chmura przedsiębiorstw, Platformy chmurowe, SaaS, Magazynowanie danych w chmurze, CRM, ERP, Przetwarzanie danych w chmurze, Bezpieczeństwo danych w chmurze, Aplikacje w chmurze, Zarządzanie IT, Big Data, Business Intelligence (BI), Hurtownie Danych, BYOD, Konsumeryzacja branży IT, Przetwarzanie danych w chmurze, Zgodność z legislacją, Oprogramowanie, Applikacje, Systemy operacyjne, CRM, SaaS, Bazy danych, Zarządzanie dokumentami, Oprogramowanie dla przedsiębiorstw, Narzędzia programistyczne