flow-image
Fujitsu

Klarowność chmury: Nie pozwól, aby złożoność zepchnęła Twoją strategię cyfrową na ślepy tor

Ten zasób został opublikowany przez Fujitsu

pattern

Chmura nigdy nie była ważniejsza dla zwinnych, szybko reagujących organizacji, ale powody jej atrakcyjności ewoluowały. Niegdyś największą zaletą chmury była możliwość poczynienia oszczędności. Dziś jednak chmura postrzegana jest jako kluczowy czynnik zwiększający zwinność i rozwój firmy.  Organizacje muszą jednak zrównoważyć wiele konkurujących ze sobą czynników, takich jak wymagania dotyczące opóźnień oraz wymogi z zakresu bezpieczeństwa i zgodności, aby zmaksymalizować wartość czerpaną z wdrożenia chmury.

Przeczytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej i poznać dlaczego Fujitsu jest idealnym partnerem dla Twojego rozwiązania hybrydowego i wielochmurowego. 

pattern

Powiązane kategorie
Przetwarzanie W Chmurze, Chmura hybrydowa, Chmura przedsiębiorstw, Platformy chmurowe, SaaS, Magazynowanie danych w chmurze, CRM, ERP, Przetwarzanie danych w chmurze, Bezpieczeństwo danych w chmurze, Aplikacje w chmurze, Zarządzanie IT, Big Data, Business Intelligence (BI), Hurtownie Danych, BYOD, Konsumeryzacja branży IT, Przetwarzanie danych w chmurze, Zgodność z legislacją

 

box-icon-download
Pobierz teraz

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Więcej zasobów od Fujitsu